Přejít na hlavní obsah

Exkurze třídy E1B do Národního technického muzea

| Články
V úterý 9. prosince vyrazila třída E1B na exkurzi do Národního technického muzea v Praze. Po příjezdu jsme si prošli všechny hlavní expozice – od dopravy a architektury až po fotografii, astronomii či tiskařství. Studenti tak měli možnost vidět nejen historické exponáty, ale také moderní technologie a zajímavosti, které si mohli zblízka prohlédnout.
Studenti během celé prohlídky zároveň vypracovávali pracovní list, ve kterém měli připravené otázky, úkoly k pozorování i hledání zajímavých informací přímo v expozicích.
Po návštěvě muzea jsme se cestou zpátky zastavili na Staroměstském náměstí, kde nás přivítala vánoční atmosféra a krásně ozdobený vánoční strom.
V 15:08 jsme nasedli na vlak a vydali se zpět domů, plní nových zážitků a dojmů z celé exkurze.
 
Akce proběhla v rámci projektu IDZ, v rámci kterého na naší škole vzniká Technické centrum excelence.
IDZ